Ailemize hoş Geldiniz. 21.yüzyılın kirletilmiş bu güzel yıllarında hak dinin peygamberi olan Hz. Muhammed Mustafa (sav)’e yakınlığımızı en güzel bir şekilde ifade etmenin adıdır Gülmuhammedim.Com sitesi. Çalışmayı ilk başlatan Üç peygamber aşığı idik, baktık ki meğer Aşıklar milyonları aşmış.Sakın bu siteyi küçük görmeyin, dikkatle izleyin ve aramızdaki farkı cidden anlayacaksınız.

Öncelikle biz bu siteyi kuâarken insanların kâinatın efendisine sanki bu zamanda yaşıyormuş gibi içlerinden gelen o pak ve temiz duyguları yansıtmalarını istedik

öyle samimi insanların yazılarını gördük ki sanki biraz daha içini dökse Kâinatın Efendisi başını okşayacak ve öyle yazılar gördük ki biraz daha yazsa sanki onun zamanında yaşamışta ta o zamandan bu zamana gelip bize peygamberimizden bahsediyor. Sanki biz onu hiç tanımıyormuşuz gibi…
Siz öyle güzel bir iş yapıyorsunuz ki sizin peygambere olan mektuplarınız dünyanın dört bir yanına gidiyor.Bu nasıl bir sevda, bu nasıl bir aşk, bu nasıl bir coşku, biri anlatsın diyenler için kurduk bu siteyi.

Öyle bir sevda ki Ashabı Kiramın, Efendisine olan sevdası gibi
Anam babam sana feda olsun Ya Resulallah"
diyen bir gençlik var karşımızda. Bu gençliğe köprü olmanın, yol olmanın adıdır Gülmuhammedim.Com

Hedefimiz; tüm dünya Alemine, tüm insanlığa köprü olmak. Neden bu kadar iddialıyız? çünkü yalnız olmadığımızın farkındayız, arkamızda peygamber sevdalısı milyonlar var bize destek verip fakat bunu internet ortamına aktaramayan daha bir çok insan var.
Neden bu site”yi toparlayacak olursak; şu fani dünyada biz istesek de istemesek de yüce Allah bu dini ve hak peygamberini üstün tutacaktı. Bizde bu yolun yolcusuyuz demek için, ateşe atılacak olan Hz. İbrahim’e bir yudum su götüren; belki bu su onun ateşini söndürmez ama hangi safta durduğumu belli etmek için getirdim bu suyu’ diyen kuş misali.

Bizim safımız belli Allah ve Resulü’nün safı,buyurun beraber saf olalım.. Selam ve dua ile..

  • Bu İçeriği Paylaşabilirsiniz.

Bu yazi yorumlara kapatilmistir.